Beykent Perde Yıkama

Değerli perdelerinizi ilk gün ki temizliğine kavuşturmak ister misiniz?

Beykent Perde Yıkama

 

Perde yıkama işlemi oldukça meşakât isteyen bir süreçtir. Bu süreçte perdenize uygun makine bulmak zorundasınız. Evdeki çamaşır makineniz perde yıkamaya uygun değilse yapacağınız tek bir şey kalıyor o da perdenizi firmalara yıkatmak. Bu konuda hassas olan kişiler olabilir. Değer verdiği perdelerine zarar gelmesinden korkuyor olabilirsiniz.

 

Fakat merak etmeyin. Birperde.com olarak perdelerinizi emniyetli bir şekilde yıkayıp sizlere teslim etmekteyiz. İşimizi uzun yıllardır yaptığımız için hata payı olmaksızn yırtılma ve renklerde solma durumları ile karşılaşmaksızın perdelerinizi yıkayabiliriz. Üstelik bu hizmeti Beykent perde yıkama olarak ayağınıza kadar gelerek yapıyoruz. Perdelerinizi kapınızdan teslim alıp kendi iş yerimize götürüyoruz.

 

Teslim aldığımız perdeleri titizlik ile yıkayıp sanki kendi perdemizmiş gibi davranıyoruz. Yıkama işleminden sonra ise hızlı olarak kurutmaya müsait odalarımızda perdelerinizi kurutuyoruz. Böylece perdeleri kornişe takılı bir şekilde kurutma devrine son veryoruz. Bildiğiniz üzere yıkadıktan sonra kornişte kuruyan perdeler hem kırışabiliyor hem de yere su damlattığı için parkelerde kabarmalar meydana gelebiliyor. Tüm bu durumların önüne geçmek için bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Sağlıklı bir perdeye sahip olmak istiyorsanız mutlaka yıl içerisinde perdenizi iki kez yıkatmalısınız.

 

Üzerine sinen mikrop ve kokuların kalıcı olmasını istemiyorsanız bu işlemi zorunlu olarak yapmalısınız. Aksi takdirde önem verdiğiniz perdeler artık kötü koku yaymaya başlayıp barındırdığı mikrop yüzünden hastalık saçabilir. Beykent perde yıkama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Beykent Perde Yıkama

Değerli perdelerinizi ilk gün ki temizliğine kavuşturmak ister misiniz?