Gürpınar Perde Yıkama

Değerli perdelerinizi ilk gün ki temizliğine kavuşturmak ister misiniz?

Günümüzde perde yıkamak için evinde gerekli malzeme ve makina bulunan kişi sayısı çok az. Bu yüzden perde veya tüllerini yıkamak için firmalar ile anlaşmaktadırlar. Bu işlemi ise yılda 2-3 kez tekrarlıyorlar. Perdelerin temizliği oldukça önemli bir konudur.

 

Eğer evde duracak vaktiniz yoksa, işten geldiğinizde yorgun oluyorsanız ve haftasonu da dinlenmek istiyorsanız perdelerinizi firmalara yıkatabilirsiniz. Bu konuda birperde.com olarak sizlerin yanındayız. Perdelerinizi yıkamaktan memnuniyet duyarız.

 

Üstelik Gürpınar perde yıkama hizmetimiz ile semtinize uğrayıp kapınızdan perdeleri almaktayız. İsteyenler için ise perde sökme işlemini dahi biz yapmaktayız. İşinde uzman ekibimiz titizlik ile perdelerinize zarar vermeden yerinden sökerek bizim işletmemize getirmektedir.
Koşullar Tam Olarak Perde Yıkamaya Uygun
İşletmemize getirilen perdeleri hijyenik ortamda yıkama işlemine sokuyoruz. Burada yıkanan perdelerin renginde solma, yırtılma veya başkalarının perdeleriyle karışma gibi durumlar başınıza gelmiyor.

 

Uzun süredir bu işi yaptığımız için çok tecrübeli ekibimiz ile sürekli olarak yola devam etmekteyiz. Perdelerinizin emin ellerde olacağından şüpheniz olmasın. Yıkadığımız perdeleri ise ıslak olarak getirmiyoruz. Özel odalarımızda kurutmaya müsait ortamlarda güzel bir şekilde kurutuyoruz.

 

Kumaş cinsinden dolayı fazla kırışan perdeler olabiliyor. Fakat yine korkulacak bir durum yok. Ütüleme işini de biz yapmaktayız. Böylece tertemiz ve ütülü perdelerinize geri kavuşacaksınız. Gürpınar perde yıkama ile semtinizde adresinizi bize telefon numarasından ileterek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Gürpınar Perde Yıkama

Değerli perdelerinizi ilk gün ki temizliğine kavuşturmak ister misiniz?