Acıbadem Perdeci

Siz değerli müşterilerimize Acıbadem ‘de hizmet vermekten mutluluk duyarız..

Ev dekorasyonu içerisinde yer alan perdelerin oldukça büyük bir öneme sahip olduklarını belirtmek gerekmektedir.

 

Uzman olan ekibimiz sayesinde de, seçilebilecek olan tüm perdelerin montaj işlemleri de yapılabilmektedir. Kolay kurulum sayesinde tüm müşterilerimizin en kısa zaman içerisinde istedikleri perde modellerine ulaşabilmesi mümkün hale getirilmektedir.

 

Özellikle de en çok sevilen ve tercih edilen zebra perde modellerimiz Acıbadem perdeci sayesinde, montaj olarak da sizlere ulaştırılabilmektedir. Işığın en iyi derecede ayarlanabilmesi ve dekoratif açıdan da oldukça modern duran bu perdelerin kullanımları kadar temizliği de kolay olmaktadır.

 


Acıbadem perdeci ile birlikte, bu semt içerisinde yer alan tüm müşterilerimize farklı perde modellerimiz istenen ölçülerde temin edilebilmektedir. Tercih edilebilecek olan zebra perde modellerinin özellikle de salon gibi alanlarda oldukça kullanışlı oldukları görülebilir.

 

Aynı zamanda çalışma ortamlarında da bu perdelerin çokça tercih edildiği söylenmelidir. İnternet sitemiz üzerinden bizler ile iletişime geçebilir, ya da Whatsapp hattımız sayesinde en kısa zaman içerisinde destek alabilirsiniz.

Acıbadem Perdeci

Bize ulaşmak için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizinle ilgilenip aklınızda ki sorulara cevap vermek den mutluluk duyucaktır.