Zebra Perde

Hayaliniz deki zebra perde modelleri ile hizmetinizdeyiz.

Zebra perde, adını zebradan almıştır. Çizgili olan yapısı ile kullanışlı olan bu perdeler stor perde grubu içerisinde yerini almaktadır. Stor perdeler korniş ile uğraşmadan perdeleri sağa sola çekmek yerine aşağı ve yukarı olarak hareket ettirmenizi sağlar.

 

Bu hareket sadece zebra perde için geçerlidir. Hem gece hem de gündüz kullanımına uygun zebra perde, çizgileri sayesinde hem kalın perde hem de tül olarak kullanılabiliyor.

İçerisinde bulunan kaliteli kumaş ve iplik sayesinde güneşten gelen ışınlar yüzünden herhangi bir yanma tehlikesi ile karşılaşmıyorsunuz.

 

Özellikle ofisler için kullanıma uygun olan zebra perde evlerde de tercih edilir durumdadır.


Zebra Perde Seçimi


Zebra perdeler mekanik sistem üzerinden çalıştığı için mutlaka kaliteli bir perde almalısınız.

 

Aksi takdirde siz perdeyi aşağı yukarı kaydırmak için kullandığınız mekanizmayı bir şey yapmadan bozarsanız hem suçsuz, hem de cebinden para çıkan kişi konumuna düşersiniz.

 

Üstelik satın aldığınız yer bu durumu kabul etmeyerek sizi suçlar. Bu tarz durumlarla karşılaşmamak için birperde.com olarak hizmetinizdeyiz.

 

Zebra perde konusunda uzman ekiplerimiz, mağazamıza mal alımı yaparken özenle seçim yapmaktadır. Müşterilerimize ileride sıkıntı yaşatacak markalardan ve kalitesiz ürünlerden uzak durmaktayız.

 

Bu yüzden mağazamızda perde seçimi yaparken içiniz rahat olacak, beğendiğiniz modelleri seçerken “acaba sağlam mıdır” gibi düşüncelere kapılmayacaksınız. Sattığımız ürünlerin arkasında duruyor olup, sorun yaşanması halinde desteğimizi sizlerden esirgemiyoruz.

Zebra Perde

Aradığınız zebra perde ‘lere bizimle kavuşabilirsiniz.