Blackout Perde

Hayaliniz deki Blackout perde modelleri ile hizmetinizdeyiz.

Sabahları ve yaz aylarında evinde karanlık isteyenler ve normal perde ile bunu karşılayamayanlar. Müjde. Bu harika buluş ile artık evinizin içerisinde tek ışık parçası bile girmeyecek.

 

Egzama hastalığı olanlar güneşten belirli saatlerde korunmak zorundalar ve yine ev içerisinde stüdyo gibi şeyler oluşturacakların bir numaralı tercihi blackout perde. Karartılmış perde olarak da anılan bu perde, montajdan sonra sizlere yazın ortasında bile muhteşem bir karanlık sunacak.

 

Bu perdeler özellik olarak kaliteli bir malzeme, dokuya sahiptir. Çoğunluk ile 3 katmandan oluşuyor olup yüksek ısıya karşı dayanıklıdır. Tülde gerçekleşebilecek güneşten dolayı yanma olayı blackout perdelerde söz konusu dahi değildir.

 

Birperde.com ailesi olarak sizlere en kaliteli blackout perdeleri sunmaktayız. İster web adresimizden isterseniz de İstanbul – Beylikdüzü mağazamızdan ziryaret ederek yerinde görebilirsiniz.

Evinde stüdyo kuracak olanlar kendi ışık sistemlerini kullanmaktadırlar. Kameralarda ışık açısı önemli olup ışığı kameramanlar ayarlamaktadır. Eğer siz de bu niyetteyseniz dışarıdan gelen ışığı %100 engelleyerek kendi ışıklarınızı oda içerisinie yerleştirebilirsiniz.

 

Blackout perde hiçbir şekilde ışık geçirmiyor olup, tamamen karartılmış bir dokudan yapılmaktadır. Blackout perde ön tarafında bulunan polyester yapısı ile hem odanıza şıklık katar hem de ışık kesme işinizi görür. Birperde.com site üzerinde çeşitlerimize göz gezdirerek numaramız aracılığı ile blackout perdeler hakkında bizlerden detaylı bilgi alıp sipariş verebilirsiniz.

Blackout Perde

Aradığınız Blackout perde ‘lere bizimle kavuşabilirsiniz.