Dikey Perde

Dikey Perde

Hayaliniz deki Dikey perde modelleri ile hizmetinizdeyiz.

Dikey , evlerimizde normal olarak kullandığımız kumaş perde türüdür.

Montajı çok basit olmakla beraber evinizin tasarımına uygun bir şekilde seçtiğiniz salon ve odalarınıza hoş ambians katacaktır.

 

işini günümüzde çoğu kişi yapmaktadır. Fakat artan hizmet dolayısı ile düşük memnuniyetler baş göstermektedir. Birperde.com olarak işimizi basit olarak görmeyip, en kolay işleri bile ciddiyet içerisinde yapmaktayız. İçerisinde uzun süreler boyunca yaşayacağınız evinizin önemini çok iyi biliyoruz.

 

Bu yüzden size bu dört duvar arasını zehir etmek niyetinde değiliz. Sunduğumuz hizmetlerin güzelliği karşısında evinizden hiç çıkmak istemeyeceksiniz. Gelen misafirler sürekli olarak bu kadar güzel dizayn ve kusursuz dikey perde işini kime yaptırdınız diye sorular yöneltecek. İlgi odağı olmayı sevenler için harika bir durumdur.

 

Dışarıdan basit bir iş gibi görünse de dikey perde takmak dikkat edilmediğinde kötü sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir. Bunun en başında ise yanlış ölçü almak geliyor. Ölçüler yanlış alındığı zaman duvarlarda orantısız bir görüntü ortaya çıkacak olup, dikey perde camınıza tam oturmayacaktır.

 

Durum böyle olduğunda ise hem kötü görüntü ile karşılacaksınız hem de eviniz güneş alarak içeriyi görünür bir şekilde bırakacaksınız. Evde rahat hareket etmek istiyorsanız bu işi birperde.com uzmanlarına emanet edip arkanıza yaslanın. Sizin için en iyisini düşünüp müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Dikey Perde

Aradığınız Dikey perde ‘lere bizimle kavuşabilirsiniz.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Canlı Destek