Kış Bahçesi Perdesi

Kış Bahçesi Perdesi

Hayaliniz deki Kış Bahçesi perdesi modelleri ile hizmetinizdeyiz.

Genellikle kafelerde kullanılan bu türü oldukça kullanışlıdır. Kullanım alanı ise cam tavanlar veya camsız asma tavanlarda olmaktadır. Kafelerin camsız tavanları üzerine eklenerek dış kısımda oturan müşterilerin rahat etmesi hedeflenmektedir.

 

Diğer adı ise sun screen olarak geçmektedir. İsminden anlayacağınız üzere kış aylarında tepeden vuran güneşi kesmek için kullanırlar. Kafelerde denk geldiğiniz motorlu sistem ile açılıp kapanan genellikle plastik ve türevi malzemelerden oluşan perdelerdir.

 

Eğer dikkat ettiyseniz tepenizde yavaşça hareket edip katlanan, bir yere toplanan görmüşsünüzdür. Bunlara verilen isim yani sun screen’dir. Verdiğimiz kış bahçesi perdesi hizmetimiz ile sizlere son kalitede ve güzel görünüşe sahip perdeler satmaktayız.

 

Bu tür perdeler bozulmaya çok fazla meyil göstermektedir. Uzaktan kumanda ile kontrol edilen kış bahçesi perdesi sistemi motorlu olarak çalışmaktadır. Günümüzde elektronik aletler elektrik kesintileri ve çeşitli nedenlerden dolayı çabucak bozulabilmektedir. İşletmenize veya evinize alacağınız bu perdeyi ise kaliteli malzemelerden olanından seçmelisiniz.

 

Eğer böyle yapmazsanız 2-3 yıl içerisinde bozulacak olan perdeniz ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Böyle şeylere zamanı olmayanlar için sevindirici bir haberimiz var. Biz bu işi uzun yıllardır yapıyor olup, montelemeden destek işine kadar ilgilenmekteyiz. İleriki zamanlarda ise karşılaştığınız herhangi bir olduğunda bir telefon kadar uzağınızdayız. Hemen perdenin olduğu yere gelip sorunu çözmekteyiz.

Kış Bahçesi Perdesi

Aradığınız Kış Bahçesi  perdesi ‘ne bizimle kavuşabilirsiniz.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Canlı Destek