Yat Perdesi

Hayaliniz deki Yat  perdesi modelleri ile hizmetinizdeyiz.

Yatlarda kullanılan camların boyutları değişiklik göstermektedir. Bu boyutlar çok küçük olabildiği gibi, büyük ve düşük yüksekliğe sahip camlar da olabiliyor. Yat camlarına uygun boyutta perde bulmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Bu konuda birperde.com üzerinden bizlerle iletişime geçerek yatınız için en uygun boyutlara sahip yat perdesi temin edebilirsiniz.

 

Sizin için yatınızdan ölçüleri düzgün bir şekilde alıp, iş yerimize geri dönerek hatasız kesimler ile istediğiniz desende ve istediğiniz modelde perde kesimleri yapmaktayız. Perde işindeki sektörde uzun süredir bulunduğumuz için bu ölçü alma ve kesme işleminde herhangi bir sorun yaşamayacak, sürekli git gel yapmadan harika perdelere sahip olacaksınız.

 

Yatlar bildiğiniz üzere estetik bir görünüme sahip deniz araçlarıdır. Bu güzel görünümlü araçlara sıradan perdeler kullanmak çok saçma olacaktır. Stoklarımızda bulundurduğumuz yatlar için özel hazırlanan modellerimiz bulunmaktadır. Stor perde türünden otomatik açılan perdelere, dikey perdelerden parçalı perdelere kadar istediğiniz tercihte bulunabilirsiniz.

 

Stoklarımızı her yıl sizleri için yenilemekteyiz. Yatlarınıza en uygun perdeleri mağazamızdan bulabilirsiniz. Birperde.com üzerinden ise oturduğunuz yerden perde çeşitlerini inceleyip bizleri arayarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Yat perdesi, yatınızın içine koyduğunuz mobilya ve dolaplar ile uyumlu olursa içeride çok güzel bir ambians yakalayabilirsiniz. Böylece hem kendiniz için hem de yatınıza gelen misafirler için güzel görüntüler ortaya koyabilirsiniz. Perde yat görünümü için önemli bir detaydır.

Yat Perdesi

Aradığınız Yat perdesi ‘ne bizimle kavuşabilirsiniz.