Cam Balkon Perdesi

Hayaliniz deki Cam Balkon perdesi modelleri ile hizmetinizdeyiz.

Evinizin güzel bir balkonu varsa ve bunu kapattırmaya karar verdiyseniz konusunu merek etmenize gerek yok. Evinizin şık balkonunu şık ile kapamaya hazırsanız mağazamıza danışabilirsiniz. Cam balkon perdelerimiz ile isterseniz tek cam balkona sahip olun, isterseniz de parçalı cam balkona sahip olun.

 

İki duruma da uygun son moda perdelerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bir telefon kadar uzağınızdayız. İstanbul / mağazamız ile mesai saatlerinde bizlerle iletişime geçebilirsiniz. kaliteli malzemeleri ve düşük maliyeti ile müşterileri sevindirmektedir. Balkonunuzu kapattığınız cam ile bu işi alarak tamamlayabilirsiniz.

 

Dışardan balkonunuzun görünmesini istemediğiniz zamanlarda perdeleri indirerek keyfinize bakabilirsiniz.
Bölük bölük cam balkon tercih edenlere harika ürün olan mekanizmalı parça önermekteyiz. Bu ile hangi camlarınız açıksa, o cam üzerindeki perdeyi yukarı kaldırabilirsiniz.

 

Böylece diğer tüm perdeleri kaldırmadan, kapalı cam üzerindeki kısımları kapatabilirsiniz. Bu durumda 1 cam açarak hava girişi sağlarsınız. Diğer camları kapatarak da balkonunuzda rahat hareket edebilirsiniz. Dışarıdan hareket alanının görünmesi istemeyen kişilerin daha çok tercih ettiği bu türü kaliteli olduğunda sizlere rahat nefes aldıracaktır.

 

Stor mantığı ile çalıştığı için sağlam ve çabuk bozulmayacak bir mekanizmaya sahip olması gerekmektedir. ürünlerimizde son kalite malzeme kullanan tedarikçilerden temin etmekteyiz. Bu yüzden içiniz rahat olsun.

Cam Balkon Perdesi

Aradığınız Cam Balkon perdesi ‘ne bizimle kavuşabilirsiniz.