Ahşap Stor Perde

Hayaliniz deki Ahşap Storn perde modelleri ile hizmetinizdeyiz.

Eskiye dönmeyi isteyen ve bunu ahşap dekorlarla bir nebze olsun sağlamayı başaran hobi sahibi kişilerin çok ilgilendiği bir perde türüdür.

 

Ahşap stor perde, üzerinde bulunan ahşap tasarımı ile son derece kaliteli bir ürün olup, kesinlikle çürüme, yanma gibi durumları sizlere yaşatmaz. Mutfaklarda, çalışma odalarında ve ofis tarzı yerlerde kullanılmak üzere sipariş edilmektedir.

 

Stor perde çalışma mantığı bildiğiniz üzere perdenin yanında bulunan ipi aşağı veya yukarı doğru hareket ettirme eylemi ile gerçekleştirilmektedir. Eğer perdeyi açmak istiyorsanız stor perdenin üzerinde bulunan çubuğa doğu perdeyi dolamak zorundasınız.

 

Bunu da bahsettiğimiz ip yardımı ile yapabiliyorsunuz. Elinizi çok fazla hareket ettirmeden perde açma ve kapama olayını basit ve hızlı bir şekilde halledebilirsiniz.
Birperde.com olarak ahşap perdelerimizi tedarikçilerden temin ettikten sonra sıkı kontrollerden geçiriyoruz.

 

Herhangi bir kırık, çizik ve mekanizmasında bozukluk gibi durumlarda bu ürünleri satışa koymadan anında tedarikçimize geri iade ediyoruz. Ahşap stor perde almak isteyen müşterilerimizi üzmek istemediğimizden dolayı oldukça sıkı ve titiz çalışmaktayız. Bu sadece ahşap stor perdeler için geçerli olmayıp, tüm ürünlerimizde aynı özen ve titizliği göstermekteyiz.

 

Bunu yapmadığımız zaman müşterilere teslim ettiğimiz perdelerde sorun çıkmakta ve hem müşterinin zamanını hem de kendi zamanımızı boşuna kaybetmiş oluyoruz. Bunun yerine sadece bizim zamanımızdan giderek sizleri mutlu etmek bizim görevimiz.

Ahşap Stor Perde

Aradığınız Ahşap Stor perde ‘lere bizimle kavuşabilirsiniz.