Size Verebileceğimiz Hizmetler

Bir Perde ‘den alabileceğiniz hizmetler ve daha fazlası.

Tüm perde çeşitleri ve daha fazlası ile hizmetinizdeyiz arzu ettiğiniz tüm perde modelleri istediğiniz ölçüde özel olarak üretilir ve istediğiniz mekana montajı sağlanır.

Zebra Perde stor perdelerden daha sonra imal edilmeye başlamış ve stor perdelerin evde ışık alabilmek amacı ile sürekli olarak yukarı çekilmesi işlemini ortadan kaldırmak ve bir nebze de olsa tül perde görünümü sağlamak amacı ile imal edilmiş çift katlı bir kısmı tül bir kısmı kumaş olarak üretilen ürünlerde yapılan perdelerdir.

Stor Perde bir aluminyum boru üzerine kumaşın yaylı veya zincirli bir mekanizmayla rulo şeklinde sarılmasıyla çalışan bir sistemdir. Kumaşın gergin durmasını sağlamak amacıyla etek kısmında bir lama profili yer alır. Kumaş çeşitlerine göre kumaş eni 200 cm,240 cm veya 300 cm olabilmektedir.

Jaluzi Perdeler, çeşitli malzemelerden yapılmış, açması ve kapası belli bir sisteme dayalı olan perde çeşididir. Kullanılan malzemeler ahşap, metal ya da plastik alüminyum olmak üzere üçe ayrılır. Kullanışlı oluşu ve şık tasarımı sayesinde günümüzde pek çok mekanı süsleyen şık ve dayanıklı perde modelleridir.

Genelde iş yerlerinde, okullarda bazen hastaneler de tercih edilen bir perde modelidir. İmalatı ise PVC, bazen kumaş olarak ve ayrıca da alüminyum olarak üretilmektedir. Kumaş dikey perdeler evlerde tercih edilir. Evlere dekorasyona uygun modern bir görünüm kazandırır.

Karartma perdeler, diğer adıyla Blackout Perde sistemleri bir ortamın tamamen karartılmasının amaçlandığı durumlarda kullanılması gereken tek perde çeşididir. Karartma perdelerde kullanılan özel kumaşlar %100 ışık geçirmez, 3 katmanlı ve alev almaz özel bir yapıya sahiptir.

En belirgin ve öne çıkan özelliği özellikle gündüz saatlerinde siz görünmeden size dışarıyı izleme fırsatı sunar. Bir sihir gibi değil mi? Dokusu gözenekli olan bu kumaşı indirdiğinizde size bakanları görürsünüz ama sizi görmek isteyenler sadece screen stor perde kumaşını görürler.

Ahşap Jaluzi Perde yapısına sahip perdeler günden güne değişen şekilleriyle insanlara sunulmaya devam edilmektedirler. Bu perdeler daha çok iş yerlerinde tercih edilerek gün ışığını hassas şekilde iş yerine almaması sağlanmış olmaktadır.

Pliseli Perde Modern ofis, ev, restourant ve kış bahçelerinde kullanılabilen ve 2 cm enindeki kumaşların pile şeklinde ipler aracılığıyla katlanarak toplanması mekanizmasıyla çalışabilen ve dekoratif kullanım kolaylığı sağlayan perdelerdir.

Ofis Perdeleri genel olarak jaluzi perde, stor perde, zebra perde ve motorlu perdeler çok kullanılan perde çeşitleridir. İnsan hayatının büyük bölümü kapalı alanlar içinde geçer ve bu kapalı alanlar da insanın ruh halini etkiler seçiminizi buna göre yapabilirsiniz.

Eski moda stor perdeler ve zahmetli zincirler ile uğraşmayın. Bunun yerine Motorlu Stor Perdelerin rahatlığı ve konforun keyfini çıkarın. Stor perdenizi dilediğiniz gibi kontrol edin. Bütün bunları sadece uzaktan kumandanızın tek tuşu ile gerçekleştirin.

Projeksiyon perdesi sizlere istediğiniz kaynakta ki görüntüleri bu perdeye yansıtmak amacı ile hizmet veriyor ve böylelikle var olan bir ekranı hem oldukça fazla kişi sayısı ile ve büyük bir ekranda ulaştırma şansına sahip olmuş oluyorsunuz.

Ahşap Stor Perde,özenli bir işçilikle iple dokunan ahşap malzemenin mekanizma ile birleştirilmesiyle imal edilir.İp ile kontrolü sağlanan Ahşap Stor Perdeler rulo şeklinde yukarı sarılarak toplanması yanında ilave bir mekanizma ile katlanarak da toplanabilir.

Duşakabin yerine banyo perdesi kullananlar kendilerine uygun perdeleri birperde.com sitemiz üzerinden bulabilirler. Banyo perdeleri duşakabine göre daha az uğraş gerektirmektedir.

Evinizin güzel bir balkonu varsa ve bunu kapattırmaya karar verdiyseniz perde konusunu merek etmeyin. Evinizin şık balkonunu şık perdeler ile kapamaya hazırsanız mağazamıza danışabilirsiniz.

Yaşam alanlarımızın olmazsa olmaz eşyası ev perdesi, tercih seçeneklerine göre değişik modellerde üretilmektedir. Perdeler dekorasyon konusunda En güzel perde modelleri için bizi seçebilirsiniz.

Çocukların ve gençlerin odasında zevkinize uygun perde kullanmanız çocuklarınız tarafından hoş karşılanmayabilir. Çocuklarınız ve gençler odalarının kendilerine özgü olmalarını ister.

Hastane perdesi şakaya gelmeyecek çok önemli bir konudur. Hastanelerde kullanacak olduğunuz bu perdelerin kumaş kalitesi hastaların sağlığı açısından oldukça büyük önem teşkil etmektedir.

İş yerinizde iyi bir görüntü yakalamak istiyorsanız perde tercihini iyi yapmalısınız. İş yerinde bulunan eşyalar beyaz ve gri tonları ağırlıktaysa perdenizi açık renk almakta fayda olacaktır.

Genellikle kafelerde kullanılan bu perde türü oldukça kullanışlıdır. Kullanım alanı ise cam tavanlar veya camsız asma tavanlarda olmaktadır.

Mutfak kadınların kendini iyi hissettiği alanlardır. Vakitlerinin çocuğunu burada geçirdikleri için mutfak dekorasyonuna oldukça fazla önem veriyorlar.

Okul sınıfı için perde alacaklar doğru adresteler. Birperde.com olarak çeşitli alanlarda verdiğimiz hizmetler ile uzun süredir bu işi yapmaktayız.

Oteller perde konusunda çok titiz davranmaktadır. Konaklayacak misafirlerin göz zevkine hitap etmek için en iyi perdeleri seçerek işletmelerine katmaktadır.

Açık hava veya kapalı hava sahnelerinde kullanacağınız sahne perdeleri seyircilerin göz zevki için oldukça önemlidir. Sahne perdeleriniz için bizimle çalışabilirsiniz.

Salonunuz için hoş bir ambians yakalamak o kadar da zor değil. Doğru perde tercihi yaparak misafirlerinizi ağırladığınız bu odayı güzel bir görsel şölene dönüştürebilirsiniz.

Yatlarda kullanılan camların boyutları değişiklik göstermektedir. Bu boyutlar çok küçük olabildiği gibi, büyük ve düşük yüksekliğe sahip camlar da olabiliyor.

Çiftlerin yatak odaları oldukça önemlidir. Gün bittiğinde işinizden çıktığınız zaman güzel bir uyku uyumak için yatak odanıza gidersiniz.

Kruvaze Perdeler, evinize fazlasıyla şık ve hoş bir görüntü katacaktır. Kırışmaz tüldem imal edilen Fransız kumaşlı Kruvaze Perdeler,  kaliteyi yansıtacaktır.

Ve bir çok Farklı Model ile hizmetinizdeyiz..

Bir Perde olarak siz değerli müşterilerimize perde ile alakalı tüm üretim alanların da hizmet vermekteyiz bizim ile iletişim kurmak için beklemeyiniz size hizmet vermekten mutluluk duyarız..