Sahne Perdesi

Hayaliniz deki Sahne perdesi modelleri ile hizmetinizdeyiz.

Açık hava veya kapalı hava sahnelerinde kullanacağınız sahne perdeleri seyircilerin göz zevki için oldukça önemlidir. Oyununuzu izlemeye gelen kişiler, oyundan önce hazırlanan ortama da dikkat etmektedirler. Ambiansı ne kadar iyi tutturursanız seyircilerinizin de mutlu olma ihtimali o kadar çok yüksek olacaktır. Sahne perdesi genellikle kırmızı renginde tercih edilmektedir.

 

Ürünlerimiz arasında kırmızı renk tonu üzerine harika desenlere sahip olan perdeler bulunmaktadır. Bu perdeleri sahnenin üstünde bulunan monte edilmiş alanlara takabilirsiniz. Takma işleminden sonra ise rahatlıkla açılıp kapanma fonksiyonunu kullanabilirsiniz. Eğer satın aldığınız perdeyi takamayacaksanız bu konuda da endişeniz olmasın. İşinde uzman ekibimiz ile sahne perde takım işlemini dikkatli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Üstelik perde için alan yoksa monteleme işini de yapmaktayız.

 

Sahne perdesi bileceğiniz üzere sahnelerde sergilenen oyunlar için kullanılan perde türüdür. Bu oyunlar başlamadan önce sahne kapatılır ve oyuncuların yerinin alması beklenir. Bu ayarlamalar yapılırken seyirci ise harika perde desenini izlemektedir. Yine oyunda değişiklik olacak ve ekipte değişmeler meydana gelecekse sahne perdesi çekilerek bu işlemler seyirci önünde yapılmaz.

 

Genellikle tiyatro oyunları için kullanılırlar. Sahne perdeleri motorlu mekanizma ile çalışmaktadır. Bu açılıp kapanma işlemini kumanda veya düğme işlemi ile yapan bir kişi bulunur arka tarafta. Sahne perdesi dikkatli olarak seçildiği zaman oyunlarınıza ayrı bir hava katacak olup, seyirciyi güzel bir şekilde etkileyeceksiniz.

Sahne Perdesi

Aradığınız Sahne perdesi ‘ne bizimle kavuşabilirsiniz.