Stor Perde

Hayaliniz deki stor perde modelleri ile hizmetinizdeyiz.

Evlerinde tül, güneşlik ve kalın perde üçlüsü ile uğraşmak istemeyen müşterilerimizin tercih ettiği perde türüdür. Bu perdede sadece 1 mekanizma ile kornişli sistem üzerinde kullanabileceğiniz tüm fonksiyonları karşılayabilmektesiniz.

 

Çalışma prensibi ise korniş yerine uzun bir çubuk ile gerçekleştirmektedir. Perdenin kenarında bulunan ip ile aşağı yukarı çekme hareketiyle beraber stor perdenizi yukarıdaki çubuğa dolayarak perdenizi açabiliyorsunuz.

 

Tamamen yukarı kaldırmadan çizgileri üst üste getirdiğiniz zaman ise tül olarak işinizi görebiliyorsunuz. Bu çizgileri üst üste getirmeyip yaydığınız zaman ise güneşlik konumunu alan stor perde sizi hem güneşten koruyor hem de evin içerisini görünmez kılıyor.

Stor perdelerde kullanılan kumaşlar daha az kirlendiği için normal perdeler kadar sık yıkama yapmak zorunda kalmazsınız. Bu perdeleri yılda veya bir buçuk yılda 1 kez yıkamanız yeterli olacaktır.

 

Ayrıca yıkadığınız zaman kurutmak için evinizden yer ayırmaya gerek kalmadan, stor perde yerine takarak kurutabilirsiniz. Böylece hem perdenizi yıkasanız bile anında kullanabilecek, hem de kurutmak için evde yer işgal etmeyeceksiniz.

 

Bu özellikle çocuklu aileler için mucizevi bir buluş olarak sayılmaktadır. Yaramaz çocuklar kurumakta olan perdelere zarar verebilmektedir.

 

Birperde.com ailesi olarak sizler için en iyi stor perdeleri stoklarımızda tutuyoruz. Her yıl modaya uyumlu olacak şekilde değiştirdiğimiz stoklarımız güncel durumdadır. Evinizde son moda storlar kullanmak için bizi ziyaret edin.

Stor Perde

Aradığınız Stor perde ‘lere bizimle kavuşabilirsiniz.