Projeksiyon Perde

Hayaliniz deki Projeksiyon perde modelleri ile hizmetinizdeyiz.

Okul, ofis ve projeksiyon aletini kullanabileceğiniz her yerde ihtiyacınız olan bir perde türüdür. Projeksiyon perde, görüntünün daha net görünmesini sağlar.

 

Projeksiyon cihazları bildiğiniz üzere görüntüyü duvara veya bir yere yansıtma özelliği ile bilinmektedirler. Duvarda oluşabilecek pürüzler veya girinti çıkıntılar görüntü bozabilmekte, sunum ortamına kötü görüntüler katabilmektedir. Birperde.com olarak sattığımz projeksiyon perdeler son moda olup tamamen teknolojik donanımlara sahiptir.

 

Kumanda ile perdeyi otomatik olarak açıp kapatabilirsiniz. Motorlu sistem sahip olan projeksiyon cihazları elinizle yukarıya doğru uzanma eylemini engellemede yardımcı olur ve yorulmazsınız. Projeksiyon aletlerinin olmazsa olmazı projeksiyon perdeleri kullanımı görüntü kalitesi ve ambians açısından kesinlikle çok önemlidir.

 

Projeksiyon perdelerin tamamı beyaz renk seçeneğinde olmaktadır. Tek değişik renkler motorun bulunduğu kısımda olan plastik alanda bulunmaktadır. Bu renk tecihleri ile ofis veya ev ortamınızda perdeniz kapalıyken hoş görüntü elde edebilirsiniz.

 

Projeksiyon cihazını kullanmayacağınız zaman perdeyi kapalı konumda tuttuğunuzda kesinlikle fazla yer kaplamaz. Kapanma özelliği sayesinde kullanıcılar motorlu projeksiyon perdelerini daha çok tercih etmektediler. Fakat üretici firmanın bu işte tecrübeli olması ve motorda herhangi bir problem yaşanmaması gerekmektedir.

 

Diğer türlü garanti kapsamında getir götür yaparak çok fazla zaman kaybedebilirsiniz. Birperde.com olarak sattığımız tüm projeksiyon perde ürünlerimize güveniyor olup, tedarikçilerimizi özenle seçmekteyiz. Herhangi bir sorun durumunda bizlere ulaşarak hemen sorgusuz değişim talep edebilirsiniz.

Projeksiyon Perde

Aradığınız Projeksiyon perde ‘lere bizimle kavuşabilirsiniz.