Banyo Perdesi

Hayaliniz deki banyo perdesi modelleri ile hizmetinizdeyiz.

Duşakabin yerine banyo perdesi kullananlar kendilerine uygun perdeleri birperde.com sitemiz üzerinden bulabilirler. Banyo perdeleri duşakabine göre daha az uğraş gerektirmektedir. Temizliği çok basittir. Perdeyi alıp makineye atmanız yeterli olacaktır.

 

Buna vaktiniz yoksa yine işletmemizin hizmetleri arasında olan perde yıkamacılığından faydalanabilirsiniz. En kısa sürede hijyenik ortamlarda yıkayıp sizlere geri teslim etmekteyiz.

 

Duşakabinlerin camlarında tutabilecek kireçler, demirde paslanmalar sizleri uzun süreler boyunca uğraştırabilir. Çamaşır suları ile vakit geçirmek istemiyorsanız banyo perdesi çok doğru bir seçim olacaktır. Modayı takip eden, kaliteli malzemeler ile üretilen banyo perdeleri modellerimizi satın almak için İstanbul / Beylikdüzü mağazamızda bizleri ziyaret edebilirsiniz.

 

İstediğiniz Boyutta Ayarlanabilir Banyo Perdesi
“Benim banyom büyük” veya “benim banyom küçük” gibi şeyler düşünmenize gerek yok. Banyonuzun genişliğine ve uzunluğuna göre sizlere perde temin edebilmekteyiz. Banyo perdesi kuşkusuz banyonuza ayrı bir hava katacaktır.

 

O yüzden güzel tasarımlara sahip, banyonuzun renkleriyle uyumlu bir perde tercih etmeniz durumunda misafirleriniz için güzel görüntüler oluşturabilirsiniz.
Banyo perdelerinin bir diğer avantajı ise kolay değiştirilebiliyor olmasıdır.

 

Monte edilecek olan askılık yerine istediğiniz zaman perde takıp çıkarabilirsiniz. Çıkarması gibi takma işlemi de çok basittir.

 

Böylece 2 perde alarak birini yedekte bulundurabilirsiniz. Diğeri yıkanırken banyoda lazım olduğu zaman yedek perdenizi devreye sokabilirsiniz. Misafirleriniz için daima hazırlıklı olarak kirlenen perdeyi yedek perdeyle değiştirerek işin altından kolayca kalkabilirsiniz.

Banyo Perdesi

Aradığınız Banyo perdesi ‘ne bizimle kavuşabilirsiniz.