Ev Perdesi

Hayaliniz deki Ev perdesi modelleri ile hizmetinizdeyiz.

Yaşam alanlarımızın olmazsa olmaz eşyası ev perdesi, tercih seçeneklerine göre değişik modellerde üretilmektedir. Perdeler dekorasyon konusunda yardımcı olmaktadır. Mobilyalar ile uyumlu seçim yapıldığı zaman harika görüntüler ortaya çıkarabiliyorsunuz.

 

Böylece evde güzel bir ambians, sakinleştiri bir ortam yakalayabilirsiniz. Perdeler bu işlev ile sınırlı kalmıyor. Dışarıya karşı mahremiyetimizi koruyor. Evde daha rahat hareket edebilmemiz konusunda olmazsa olmaz perdelerdir.

 

Bu konuda ise dikkat etmeniz bir husus bulunmaktadır. Alacağınız perdelerin geçirgenlik konusuna dikkat etmelisiniz. Eğer perde tam olarak kapatma işlevi göremiyorsa, dışarıdan eviniz rahat bir şekilde görülebilecektir. Yaptığınız hareketler sürekli başkaları tarafından izlenebilecek böylece özel bir hayatınız olmayacaktır.

 

Kumaşın cinsi ev perdesi alırken dikkat etmeniz gereken konular arasında yerini almaktadır. Kumaş cinsleri yıkama konusunda ve hızlı kirlenme konusunda değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda kumaş kalitesi kötü olması durumunda dışarıdan yansıyan güneş perdenizi yakabilir. Kendi sağlığınızı ve ailenizi önemsiyorsanız kumaş cinsi ve kalitesi konusuna dikkat edin.

 

Perde alırken seçeceğiniz renk ise mobilyalar ile uyumlu olmalıdır. Eğer çok farklı renkler kullanırsanız bu hem gözünüzü yoracaktır hem de kötü görüntü oluşturacak. Gelen misafirlerinize evinizi en güzel şekilde göstermek isteyenler, mobilya ile perde renkleri arasındaki mesafeyi çok açmamalıdırlar. Birperde.com üzerinden son moda ve kaliteli kumaştan üretilen perdelerimize basit bir şekilde göz gezdirebilirsiniz.

Ev Perdesi

Aradığınız Ev perdesi ‘ne bizimle kavuşabilirsiniz.