Jaluzi Perde

Hayaliniz deki jaluzi perde modelleri ile hizmetinizdeyiz.

Ev için kullanıma uygun olmayan jaluzi perdeler genellikle ofis içlerinde ve ofisin dışarıya doğru bakan camlarında kullanılmaktadır. Filmlerden görmeye sıkça alışık olduğumuz bir perde türüdür.

 

Üzerinde bulunan metalik nesneler ile ard arda eklenerek dizayn edilir. Bu metallar aşağı ve düz bakacak şekilde fonksiyonlanır. Siz jaluzi perde takılı olan yerin yanından ip ile çektiğiniz zaman ofiste bulunan odanız görünür veya görünmez olarak ayarlanmaktadır.

 

Büyük ofislerin içerisinde bulunan müdür odaları ve çeşitli odalarda ofisin içerisine doğru bakan camlar bulunmaktadır. Müdürler çalışanlarının içeriyi görmek istemediği zamanlarda bu perdeleri kapatarak tam koruma sağlayabilirler.

 

Herhangi bir şekilde içerisinin görünmesi mümkün olmayacaktır. Jaluzi perde alırken çok dikkat etmeniz gereken hususlar bulunmaktadır. Bunlar ileride başınızın ağrımaması için gerekli önlemlerdir.

 

Jaluzi perdeler kumaş yerine metal paçarlarından oluşmaktadır. Ofisinizde kapatacak olduğunuz alanın kesinlikle görünmesini istemiyorsanız bu perdeleri daha önce yerinde kontrol etmelisiniz. Dışarıdan eğileyerek ya da yan bakarak içerisinin görünmesini sağlayan jaluzi perde cinsleri bulunmaktadır.

 

Bu perdeler ofis odalarının güneşe bakan kısmı değil de iç kısımda daha çok tercih edildiği için bu husus önemlidir. İçeride iş yaparken görülmek istemeyen yönetici veya asistanlar için kullanımı birebirdir. Sizlere sunduğumuz son model ve marka jaluzi perdeleri birperde.com site adresi üzerinden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Jaluzi Perde

Aradığınız Jaluzi perde ‘lere bizimle kavuşabilirsiniz.