Ahşap Jaluzi Perde

Hayaliniz deki Ahşap Jaluzi perde modelleri ile hizmetinizdeyiz.

Evini ahşap olarak dizayn edenlere muhteşem bir fırsat. Jaluzi genelde metal malzemelerden imal edilemektedir. Ofis için kullanılan Jaluzi perdeler ev kullanımı için pek uygun sayılmaz.

 

Fakat Ahşap Jaluzi Perde evinizin mutfağında, çalışma odasında harika bir görünüş sağlayacaktır. Özellikle ahşap eşyalara sahip ve ahşap parke kullanıyorsanız harika bir ambians yakalayabilirsiniz. Eski tarzlara merakı olanlar, hobisi olanlar kesinlikle dekor ettikleri ahşap evde ahşap jaluzi perde kullanmalıdırlar. Hele bir de kapılarınız ahşaptan ise tadından yenmez.

 

Bu perde çalışma mekanizması oldukça basittir. Aşağı ve düz olarak açılan perde yerinden oynamamaktadır. İçeriyi gösterecek ve tamamen kapatacak şekilde 2 fonksiyonu bulunmaktadır. Bu işlevi ise üzerinde bulunan birden fazla ahşap parçası ile yapmaktadır.

 

Ahşaplar aşağı yöne bakacak şekilde geldiği zaman hiçbir şekilde içeriyi göstermemektedir. İçeriyi güneşlendirmek için ise yukarı yöne hareket ettiklerinde aralarındaki boşluktan rahat bir şekilde içeriyi aydınlatabilirsiniz.
Birperde.com olarak tedarikçilerimizi özenle seçmekteyiz.

 

Ahşap jaluzi perde konusunda en kaliteli malzeme kullanan tedarikçiler ile çalışmaktayız. Bunun nedeni ise müşterilerimizin bizden ürün satın aldıktan sonra bizden memnun kalmalarını istememizden kaynaklanmadır. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.

 

Sizin mutluluğunuz, bizim mutluluğumuz demektir. Uzun süre kullanabileceğiniz ve mekanizmalarının sağlamlığından dolayı herhangi bir bozulma problemi ile karşı karşıya gelmeyeceğiniz bu perdeleri kullandıkça bizi hatırlayın. İstanbuldaki mağazamızı ziyaret ederek detayları inceleyebilirsiniz.

Ahşap Jaluzi Perde

Aradığınız Ahşap Jaluzi perde ‘lere bizimle kavuşabilirsiniz.