Pliseli Perde

Hayaliniz deki Pliseli perde modelleri ile hizmetinizdeyiz.

Son dönemlerde evlerin balkonlarını parçalı camlarla kapatmak moda haline gelmiştir. Modaya uyup siz de balkonunuzu parçalı camlarla kapattıysanız ve uygun bir bulamıyorsanız doğru adrestesiniz.

 

Pliseli perde, parçalı balkonların parçalarına göre kesilip uygulanabilen bir perdedir. Bu çeşidi de stor gibi ipi sayesinde aşağı ve yukarı olmak üzere hareket ederek açılımını sağlamaktadır.

 

vereceğiniz ölçülere göre dikiliyor olmaktadır. Ölçü alma konusu parçalı balkonlar için oldukça hassas bir durum olup, eğer kendinize güvenmiyorsanız bu işi birperde.com uzman ekibimize bırakabilirsiniz.

 

Bir telefon uzağınızda olan profesyonel ekibimiz, güzel bir şekilde ölçüleri aldıktan sonra dikim yapmak için çalışma yerimize geri dönmektedirler. En kısa sürede pliseli çeşidini sizlere teslim etmekteyiz.
Dışarıdan evinizi görecek olan kişiler –komşu, akraba, eş, dost vs.- balkonunuzdaki harika tasarıma sahip pliseli perdeleri gördükten sonra evi içerisini de merak edecektir.

 

O yüzden pliseli tercihini yaparken yine ev içindeki ağırlıklı tonlardan seçmeye özen gösterin. Misafirlerinize dışarıdan farklı, içeriden farklı bir kombin gösterirseniz kafaları karışacak ve belki de hoşlarına gitmeyecektir. Bu durum sizin de hoşunuza gitmeyebilir.

 

Seçim konusunda küçük mağazalar ile uğraşmanıza gerek yok. Birperde.com üzerinden tüm pliseli çeşitlerine bakabilirsiniz. Konu hakkında detaylı bilgi almak için ise sitede mevcut olan numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Pliseli Perde

Aradığınız Pliseli perde ‘lere bizimle kavuşabilirsiniz.