İş Yeri Perdesi

Hayaliniz deki İş yeri perdesi modelleri ile hizmetinizdeyiz.

İş yerinizde iyi bir görüntü yakalamak istiyorsanız perde tercihini iyi yapmalısınız. İş yerinde bulunan eşyalar beyaz ve gri tonları ağırlıktaysa perdenizi açık renk almakta fayda olacaktır.

 

Camlarınız için gerekli ölçüleri aldıktan sonra size en uygun boyutlarda perde siparişi verebilirsiniz. Birperde.com olarak istediğiniz modelde ve türdeki perdelerde sizler için kesim yapmaktayız. Stor perdeden jaluzi perdeye kadar istediğiniz boyutları memnuniyetle ayarlayabiliyoruz. İş yeri perdelesi güzel olması çalışanlarınızı motive edecek ve daha iyi çalışmalarını sağlayacaktır.

 

O yüzden perde seçim konusunda biraz vakit ayırmanız faydalı olacaktır. Hem çalışanların hem de sizin yüzünüz gülsün istiyorsanız bizimle çalışabilirsiniz. Anında stoktan gönderim veya hızlı ölçü kesim işlemlerimiz ile sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.
Jaluzi perde, genellikle ahşap ve metal gövdeden oluşmaktadır.

 

Birçok parçanın üst üste gelmesi ile açık ve kapalı konumda tutulabilir. İş yeri perdesi olarak ofislerde tercih edilen model jaluzi perdesidir. Bunu gerek dizi ve film üzerinden gerekse gittiğiniz ofislere görmüş olmanız mümkündür.
Dikey perde, gösteriş sevmeyenler için, daha sadelik yönüne olumlu bakan iş yeri sahiplerinin tercihidir. Dikey perdeler daha az maliyetli olup harika tasarımları ile iş yerinize ayrı bir hava katabilir.

 

Yine ölçülerinize uygun istekleriniz doğrultusunda dikey perde hazıraltabilirsiniz. Bizimle çalışmak ve aldığınız ürünlerden memnun bir şekilde iş yerinizde yaşamak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız.

İş Yeri Perdesi

Aradığınız İş yeri perdesi ‘ne bizimle kavuşabilirsiniz.