Florya Perdeci

Siz değerli müşterilerimize Florya ‘da hizmet vermekten mutluluk duyarız..

İstanbul içerisinde olan tüm müşterilerimize en kaliteli olan perde modellerinin gönderiminin sağlanabilmesi için, alanında uzman olan ekibimiz sayesinde çalışma göstermekteyiz.

 

Aynı şekilde en çok merak edilen sorulardan birisi de, ölçülerin istenen alana uyup uymadığı olarak karşımıza çıkmaktadır. Farklı alanlar için de, istenen ölçülerde ve boyutlarda perde türlerimiz yer alabilecektir.

 

Buna bağlı olarak da istenen ölçüler belirtildikten sonra seçilen perde modelleri en kısa zaman içerisinde siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir.

 

Yine aynı şekilde istenen alana da kolay bir şekilde montaj işlemleri yapılmaktadır. Florya perdeci ile birlikte, Florya içerisinde olan tüm müşterilerimiz için perde modellerimiz temin edilmektedir. En kaliteli olan malzemelerin seçilmesi ve bu malzemelerin kullanılması ile birlikte de, perde modellerimizin uzun süreli bir kullanım sağlaması mümkün hale gelmektedir.

 


Florya perdeci sayesinde, kişilerin her zaman temiz olan perdelere sahip olabilmeleri de oldukça kolaydır. Tüm perde modellerinin kolay temizlenebilme özelliğinde olması sayesinde, her daim temiz ve yeni görünen perde çeşitleri de temin edilebilecektir.

Florya Perdeci

Bize ulaşmak için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizinle ilgilenip aklınızda ki sorulara cevap vermek den mutluluk duyucaktır.