Hastane Perdesi

Hayaliniz deki Hastane perdesi modelleri ile hizmetinizdeyiz.

Hastane perdesi şakaya gelmeyecek çok önemli bir konudur. Tercih edeceğiniz perdenin özellikleri çok önemlidir. Hastanelerde kullanacak olduğunuz bu perdelerin kumaş kalitesi hastaların sağlığı açısından oldukça büyük önem teşkil etmektedir.

 

Bu tür perdeler acillerde, müşahadelerde, ameliyathane, yoğun bakım, yeni doğan üniteleri ve hasta yatan bölümlerinde kullanılmaktadır. Devlet ve özel işletmelerin kullandığı perdeler üzerinde bakteri ürememesi gerekmektedir. Bu bakteriler ürediği zaman ciddi sağlık sorunlarını beraberinde getirebilir, hastalara enfeksiyon bulaştırabilir. Durum böyle olunca hastaneye bir şikayet ile gelen hastalar birden fazla şikayet ile yatmaya devam edebilmektedirler.

 

Hastane perdesi antibakteriyel ve kaliteli kumaş olduğu sürece yukarıda belirtmiş olduğumuz sorunların hiçbiriyle karşılaşmayacaksınız. Eğer özel bir hastane kurumu sahibiyseniz ve vizyonunuzu en iyi şekilde sunmak istiyorsanız perde konusuna oldukça fazla dikkat etmelisiniz. Hastanenizin adını temizlik konusu ile batırmak istemezsiniz.

 

Birperde.com olarak sizlere sunduğumuz hastane perdeleri hizmeti oldukça kalitelidir. Tedarikçilerimizden en iyi kumaşlar alarak antibakteriyel perde satışı sağlamaktayız. İstanbul / Beylikdüzü mağazamız ile uzun sürelerdir hizmet veriyor olup, isteklerinizi en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. Antibakteriyel hastane perdesi üzerine istediğiniz şekilde baskı yapabilmekteyiz. Bu ister özel hastanenizin adı olsun, isterseniz de sağlık bakanlığı logosu olsun.

 

Ayrıca ölçüleri tamamen sizlere göre belirlemekteyiz. Hastaneniz için uygun alanlara gelip ölçü alıyoruz. Antibakteriyel perdelerimizi ise bu ölçülere göre hazırlamaktayız.

Hastane Perdesi

Aradığınız Hastane  perdesi ‘ne bizimle kavuşabilirsiniz.