Screen Perde

Screen Perde

Hayaliniz deki Screen perde modelleri ile hizmetinizdeyiz.

, grubunda yer almaktadır. Kalın güneşlik kullanmak yerine mekanizmaya sahip bu türünü kullanmak 2 adet kalın perde satın alma derdinden kurtarmaktadır.

 

Kullanış olarak aynı stor gibi kullanılır. Kenarından sarkan ipi aşağı veya yukarı doğru çektiğinizde screen perdenin üzerinde bulunan çubuğa doğru perdeyi dolayabilirsiniz. Böylece dilediğiniz zaman perdeyi açıp kapama eylemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Screen perde satın alacakların camı direkt olarak güneş görüyorsa pek mantıklı bir seçim olmayacaktır. Beyaz rengiyle dışarıdan ışığı alır şekilde tasarlanmıştır. Fakat uyanmada zorluk çekenler odalarına bu perdeyi aldıkları zaman güneş odalarına vurunca daha rahat uyanabilecekler. İçeriye ışığı rahatsız etmeyecek derecede geçirip, sadece sabah olduğunu farkedeceksiniz. Gözünüz ışığı görünce yataktan kalkmanız daha basit bir eylem haline dönüşecek

 

, güneşlik perde yerine kullanılmaktadır. Kalın perde olarak da görev alabilen screen perde, yanında ek olarak bi tül alınmasını gerektirmektedir. Bu tül, güneşliği açtığınız zaman içerinin görünmemesini sağlayacaktır. Diğer stor perdeler gibi çift fonksiyonlu olmayan screen perdelerin tek negatif yönü budur.

 

Fakat yine kalın perde tercih etmeyecekler için ideal kullanıma sahiptir. Birperde.com güvencesiyle screen perde çeşitleri arasında dolaşarak evinizin dekoruna en uygun perdeyi seçebilirsiniz. Ürün mekanizmasında meydana gelebilecek her türlü hata karşında destek sağlamaktayız. Bizi aramaktan çekinmeyin.

Screen Perde

Aradığınız Screen perde ‘lere bizimle kavuşabilirsiniz.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Canlı Destek