Kağıthane Perdeci

Siz değerli müşterilerimize Kağıthane ‘de hizmet vermekten mutluluk duyarız..

Stor perde modelleri, kullanım alanına göre farklı renk ve desenlerde olabilmektedir. Bu perde modelleri sayesinde istenen dekorasyon da kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

 

Özellikle de perde modellerinin hem duvar renkleri ile, hem de ev içerisinde kullanılan eşyalar ile birlikte uyumlu olmaları beklenmektedir. Bu uyumun yakalanması ile birlikte de oldukça şık olan yaşam alanları elde edilebilecektir.

 

Klasik olan perdeler ve tüllerden ziyade tek olarak kullanılabilecek olan stor ya da zebra gibi perde türleri sayesinde, daha kolay bir kullanım da mümkün hale gelebilecektir.

 

Özellikle de perdelerin temizliğinde kişileri yormayacak olan bu perdeler, kolay bir temizleme de sunmaktadır. Kağıthane perdeci ile birlikte, bu semt üzerine de bünyemiz tarafından gönderim yapılabilmektedir.

 


En çok merak edilen sorulardan birisi de perdelerin montajı olmaktadır.

 

Kağıthane perdeci sayesinde, perdelerin en kısa zaman içerisinde montajlarının yapılabildiği söylenebilir. Böylece daha kolay bir şekilde perde kullanımı da mümkün hale gelebilecektir.

Kağıthane Perdeci

Bize ulaşmak için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizinle ilgilenip aklınızda ki sorulara cevap vermek den mutluluk duyucaktır.