Esenler Perde Yıkama

Değerli perdelerinizi ilk gün ki temizliğine kavuşturmak ister misiniz?

Esenler Perde Yıkama

 

Esenler perde yıkama hizmetimiz Esenler semtinde ikamet eden müşterilerimiz için ücretsiz servis hizmetimiz başlamıştır. Bu semtte oturuyor olup perde yıkatmak isteyenler birperde.com üzerinde bulunan telefon numaraları ile bizlere ulaşabilirler. Aynı şekilde sitemiz üzerinde canlı destek hattına mesai saatleri içerisinde bağlanıp yazılı olarak destek alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti adına sizler için her türlü kolaylığı sağlamak için gece gündüz çalışmaktayız. Nasıl daha iyi hizmet verebiliriz diye düşünmeden bir saniyemiz bile geçmemektedir.

 

Diğer perde yıkamacıların aksiye işimizi önemle yapıyor ve özenle sizlere geri teslim ediyoruz. Perde yıkamacılığı konusunda uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile sizlerin yüzünü kara çıkartmadan perdelerinizi yıkıyoruz. Teslim aldığımız perdelere gözümüz gibi baktığımız için bir zarar gelme durumu söz konusu dahi olmayacaktır.
Evde bulunan perdelerinizi senelik olarak 2 veya 3 defa yıkamanızda fayda olacaktır.

 

Ev içinde bulunan tozlar hareket ettikçe havada süzülür ve perdenizin üstüne konar. Bu tozlar burada birikerek her perde açılıp kapanma işleminde tekrardan etrafa saçılır. Bu durumda toz yutmuş olursunuz. Tamamen sağlığınıza zararlı olan bu durumdan hem kendiniz hem de ailenizi kurtarmak için hemen bizimle iletişime geçin.

 

Perdelerinizi en ince ayrıntısına kadar temizliyor olup tek bir leke, tek bir toz parçası kalmasına izin vermiyoruz. Eğer leke veya kir görürseniz ücretsiz olarak tekrardan yıkama işlemine tabii tutabiliriz. Esenler perde yıkama ücretsiz servis için belirtilen kanallardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Esenler Perde Yıkama

Değerli perdelerinizi ilk gün ki temizliğine kavuşturmak ister misiniz?