Avcılar Perde Yıkama

Değerli perdelerinizi ilk gün ki temizliğine kavuşturmak ister misiniz?

Avcılar Perde Yıkama

Perde yıkama konusu her yıl 1 veya 2 defa yapılması zorunlu bir konudur. Eğer ev içerisinde sigara kullanımı ve hareketli çocuklarınız da bulunuyorsa bu yıkama sayısını 3-4 arasına rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Perdeler üzerinde zamanla bekleyen mikroplar gün geçtikçe daha da artarak sağlığınıza ciddi tehditlerde bulunabilir. Kendi sağlığınızı ve ailenizin sağlığını önemsiyorsanız mutlaka perdelerinizi sık sık temizlemelisiniz. Eğer perde yıkamak için yeterli vakti bulamıyorsanız, gününüzü işte geçiriyorsanız bu işi sizler için yapmaktayız. Avcılar perde yıkama için semtinize geliyoruz.

 

Adresinizi ilettiğiniz takdirde kapınızdan perdeleri alıp iş yerimize götürüyoruz. Burada tamamen hijyenik koşullarda yıkamasını sağladıktan sonra tekrar aldığımız adrese, kapınıza kadar getiriyoruz. Üzerine koku sinen ve pislikler barınan perdelerde tam hijyen sağlayarak sizi ve ailenizi güvende tutuyoruz. Bunu ise perde üzerinde bulunup etrafa yayılabilecek mikropları engelleyerek yapıyoruz.

 

Perde yıkama firmaları arasında işimizi en çok önemseyenlerdeniz diyebiliriz. Kullandığımız son teknolojik aletler sayesinde perdeleriniz yıkama esnasında rengi solmuyor. Ayrıca yıkama ekibinde çalışan arkadaşlarımız bu işi uzun yıllardır yaptığı için hangi tür kumaşı hangi programda yıkayacağını çok iyi bilmektedir.

 

Perde temizleme makinalarına hakim olan elemanlarımız size hizmet vermekten onur duyacaktır. Avcılar perde yıkama için birperde.com üzerinde bulunan telefon numaraları ile bizlere ulaşabilirsiniz. Mesai saatlerimiz içerisinde ve sizin de müsait olduğunuz bir saatte perdelerinizi almaya gelmekteyiz.

Avcılar Perde Yıkama

Değerli perdelerinizi ilk gün ki temizliğine kavuşturmak ister misiniz?