Bayrampaşa Perde Yıkama

Perde Yıkama

Değerli perdelerinizi ilk gün ki temizliğine kavuşturmak ister misiniz?

Bayrampaşa

 

yıkamacılığı konusunda artık günümüzde pek az firmaya güvenirlik kalmıştır. Bunun sebebi ise artan kriz yüzünden kullanılmayan makineleridir. İşletmeler kâr etmek için tek tip makine kullanmaktadır. Bu da bazı türdeki kumaş perdelerinize ciddi zararlar veriyor olup zamanla kullanılmaz hale getirebilir.

 

Birperde.com olarak sizler için sorunsuz hizmetimiz krizden etkilenmemektedir. Her kumaş için farklı makinemiz bulunuyor olup hepsini kullanıyoruz. Son teknolojiye sahip makineler ile tertemiz perdelerin sahibi olabilirsiniz. Evde üstüne koku sinmiş, rengi solmuş perdeleriniz varsa hemen bizimle iletişime geçin. Perdenize tam anlamıyla temizlik işlemi uygulayıp sizler için ilk günki gibi teslim etmekteyiz. Bayrampaşa olarak bizleri telefon ile aradığınızda kapınıza kadar gelip perdelerinizi teslim almaktayız.

 

Konusunu Sakın Atlamayın

 

Evinizde bulunan perdeler kullanım durumuna göre yıl içerisinde 2 veya 4 defa yıkanmalıdır. Bu durum ise evde tütün kullanımına bağlıdır. Sigaradan çıkan dumanlar perdenizin kumaşına yapışarak bir daha çıkmaz. Sigara kullanan kişiler bu kokuyu farketmese de dışarıdan gelen misafirleriniz için içeride dayanılmayacak kadar kötü kokular olabilir. Birperde.com sizlere sunduğu hizmette üzerine sinmiş sigara kokulu perdelerin kötü kokusunu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Böylece evinize gelecek olan misafirlerinize mahçup duruma düşmeyeceksiniz.

 

Misafirperverliğinizi en iyi ve en temiz şekilde gösterebileceksiniz. Biperde.com Bayrampaşa için telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Perde Yıkama

Değerli perdelerinizi ilk gün ki temizliğine kavuşturmak ister misiniz?

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Canlı Destek