Perde Yıkama

Değerli perdelerinizi ilk gün ki temizliğine kavuşturmak ister misiniz?

Perde Yıkama

 

Ücretsiz servisimiz ile perde yıkama hizmetimizi sizlere tanıtmaktan onur duyarız. Eğer perdeleriniz çok fazla kirleniyor ve sürekli olarak yıkamaktan sıkılıyorsanız bu konuyu hiç dert etmenize gerek yok. Sizler için kapınızdan aldığımız perdeleri emniyetli bir şekilde işletmemize götürerek en uygun araç gereçler ile yıkıyoruz.

 

Bu makinalarımız her türlü kumaş ve renk türüne uyumlu olduğu için perdelerinize herhangi bir zarar gelmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Perde temizliğinde kullanılan her türlü deterjan, temizlik malzemesi, perde yıkama makinası işletmemizde mevcut olup bu üstün hizmet karşısında sizlerden çok yüksek paralar talep etmiyoruz.

 

Birperde.com olarak sitemiz üzerinde bulunan telefon numaralarından bizlere ulaşarak semti için ücretsiz servis talebinde bulunabilirsiniz. En kısa sürede iş arkadaşlarımız tarafından ziyaret edilecek olup, perdeleriniz tarafımızca teslim alınacaktır.

 

Perde yıkama konusunda yılların tecrübesine dayanarak işimizi en iyi şekilde yaptığımızı söyleyebiliriz. Sürekli olarak iş arkadaşlarımızı değiştirmeyip, tecrübeli kişileri bünyemizde barındırmaktayız. Durum böyle olunca tecrübesine tecrübe katan iş arkadaşlarımız ile sorunsuz hizmet verme konusunda bir adım öne çıkıyoruz. Diğer perde yıkama firmaları gibi işinde acemi olmadığımız için ve işimizi önemsediğimiz için perdeleriniz bizim tarafımızdan emniyet içerisinde olacaktır.

 

En ufak kir parçalarından tutun mikroplara kadar arınacak olan perdenizi tekrardan ücretsiz servisimiz ile kapınıza kadar getirmekteyiz. perde yıkama için mutlaka bize telefon numaralarımızdan ulaşın.

Perde Yıkama

Değerli perdelerinizi ilk gün ki temizliğine kavuşturmak ister misiniz?