Beyoğlu Perde Yıkama

Değerli perdelerinizi ilk gün ki temizliğine kavuşturmak ister misiniz?

Beyoğlu Perde Yıkama

Beyoğlu için perde yıkatmak isteyen kişiler fakat bir türlü güvenilir perde yıkamacısı bulamayanlara müjdeli haberi verelim. Birperde.com olarak artık Beyoğlı perde yıkama hizmetine başlamış bulunmaktayız. Adresinize kadar gelip perdelerinizi sökerek perde yıkama işleminize talip olmak istiyoruz. Perdelerinizi sorunsuz olarak son teknoloji kullanılan makinelerde yıkamaktayız.

 

Bu makineler ve bulunduğu ortam tamamen hijyenik olup herhangi bir mikrobun üremesine izin vermemekteyiz. Perdelerin sizin için önemini biliyor olup, sanki kendi evimizdeki perdeleri yıkıyormuşçasına işimize özen gösteriyoruz. Stor perdeden klasik perdelere kadar yıkanması için gerekli olan tüm makine ve malzemeleri ise bünyemizde bulunduruyoruz.

 

Bunları kullanacak olan ekip arkadaşlarımız ise işinde tecrübeli, makine ve malzeme kullanmaya yatkın kişilerdir. Uzun süredir bu işleri yaptıkları için perdelerinize en ufak bir zararın gelmeyeceğinden emin olabilirsiniz.
Evinize Girip Perdeleri Biz Sökebiliriz
Eğer yükseğe çıkıp perde sökemiyorsanız, hastalığınız varsa ve kendinizi halsiz hissediyorsanız yine bu konuyu dert etmeyin. Tamamen müşteri odaklı çalıştığımız için sizleri düşünüyoruz. Verdiğimiz hizmetler arasında da kapınıza kadar gelmekle kalmayıp, içeriye girip perdelerinizi korniş veya mekanizmadan incelikle sökmekteyiz.

 

Kornişlere veya stor perdelerde mekanizmaya zarar vermeden basit bir şekilde perdeleri söküyoruz. Yine her gün temizlediğimiz hijyenik aracımıza yükleyerek işletmeye götürmek için yola çıkarıyoruz. Perdeniz bizdeyken telefonla arayıp her dakika durumunu öğrenebilirsiniz. Beyoğlu perde yıkama için bizlere ulaşabilirsiniz.

Beyoğlu Perde Yıkama

Değerli perdelerinizi ilk gün ki temizliğine kavuşturmak ister misiniz?