Çatalca Perde Yıkama

Değerli perdelerinizi ilk gün ki temizliğine kavuşturmak ister misiniz?

Çatalca Perde Yıkama

 

Bulunduğunuz semt merkezlere uzak mı kalıyor? Hiçbir perde yıkamacı ile anlaşamıyor musunuz? O halde artık bu dertten kurtulmanın vakti geldi. Çatalca perde yıkama hizmetimiz başlamış olup, bu semtte ikamet eden her müşterimizin kapısına kadar gelmekteyiz. Üstelik bununla birlikte kalmayıp evinizden korniş üzerinden veya storlardan perdelerinizi sökerek işletmemize götürmek için araçlarımıza yüklemekteyiz.

 

Bu aşamada belirtmek isteriz ki perde veya tüllerinizin konacağı aracımız günlük olarak temizlik malzemeleri ile temizlenmektedir. Taşıma esnasından tutun temizlenme esnasına kadar son derece titizlik ile işimizi yapmaktayız ve böyle yapmaya devam edeceğiz. Artan enflasyona rağmen hiçbir şekilde malzemelerden kısmayıp, hizmetimizde küçülmelere gitmeyeceğiz.

 

Bizim için önemli olan sizlerin yani müşterilerimizin mutluluğu, memnuniyetidir. İşimizi yapmadan önce bu motto ile başladık. Bu motto ile de sürekli olarak devam edeceğiz.

 

Bünyemizde çalışan temizlik ustalarımız uzun senelerdir bu işi emek vererek yapmaktadır. Her türlü kumaş ve perde türünde uzmanlaşmış olup, yeni çıkan teknolojilere dahi ayak uydurmaktadırlar. Yeni ürün tanıtıldığında hemen inceleyerek hiçbir şeyden geri kalmamaktadırlar. Durum böyle olunca siz bize ne türde ve ne kumaşta perde teslim ederseniz edin ustalarımız profesyonel eller ile o perdenin temizliğini en iyi şekilde sağlayacaktır.

 

Bu konuda kesinlikle gözünüz arkada kalmasın. Çatalca perde yıkama ücretsiz servis isteyip hizmetimizden yararlanmak isteyen kişiler telefon numaramız üzerinden bizlere ulaşabilirler.

Çatalca Perde Yıkama

Değerli perdelerinizi ilk gün ki temizliğine kavuşturmak ister misiniz?