Fatih Perde Yıkama

Değerli perdelerinizi ilk gün ki temizliğine kavuşturmak ister misiniz?

Fatih Perde Yıkama

Evinizdeki perdelerin yıkanma zamanı geldi fakat perdeleri yıkamak için yeterli vaktiniz yok mu? Birperde.com olarak bizi aradığınızda Fatih perde yıkama hizmeti için kapınıza kadar gelmekteyiz. Ardından eve girerek veya kapıdan teslim olacak şekilde perdeleri alıp işletmemize götürmekteyiz. Eğer perdelerinizi sökmek istemiyorsanız sizin yerinize biz içeri girip itina ile perdelerinizi sökmekteyiz.

 

Ardından işletmemizde hijyenik ortamları iyice yıkama işlemine tabii tutarak %100 temizlik sağlamaktayız. Elimizde bulunan son teknoloji makineler ve temizlemeye uygun malzemeler ile uzun yıllardır bu işi yapıyor olup herhangi bir şikayet almadan yolumuza devam etmekteyiz. İş veya okuldan zaman bulamayan kişiler için perde temizliğini itina ile yapmaktayız.

 

Perdelerinize Çok İyi Bakıyoruz

 

Teslim aldığımız perdeleri aracımıza yüklediğimiz andan itibaren başına bir zarar gelmesin diye var gücümüzle uğraşıp, sanki kendi perdemizmiş gibi taşımaktayız. Taşıma işlemi bittikten sonra ise işletmemizde başka perdelerle karışmaması için birçok eleman çalıştırmaktayız.

 

Perdeleriniz yıkama işlemi sırasına girdiğinde tamamen size özel alanda bekletilir ve böylece karışma işinin önüne geçilir. Stor perdeden dikey perdeye kadar en ince ayrıntılı perdeleriniz, tülleriniz yıkama işlemimize girebilir. Tüm kumaş ve perde türleri için uygun makinelerimiz sayesinde hiçbir sorun yaşanmayacak olup, renginde solma veya yırtılma gibi istenmeyen durumlarla karşılaşmaycaksınız.

 

Hizmetimizi Fatih perde yıkama olarak vermekteyiz. Bu semtte oturan kişiler bizleri arayarak hizmetimizden yararlanabilirler.

Fatih Perde Yıkama

Değerli perdelerinizi ilk gün ki temizliğine kavuşturmak ister misiniz?