Güngören Perde Yıkama

Değerli perdelerinizi ilk gün ki temizliğine kavuşturmak ister misiniz?

Güngören semtinde hizmetine başlamış olduğumuz perde yıkamacılığından tüm müşterilerimiz ücretsiz olarak faydalanabilir. İşletmemiz Beylikdüzü semtinde bulunuyor olup, Güngören semtine ücretsiz olarak servis gönderimi sağlamaktayız.

 

Eğer iş ve çocuklardan dolayı perdelerinizi yıkamaya bir türlü vakit bulamıyorsanız sizler için perdelerinizi yıkamaktan memnuniyet duyarız. Perde yıkama işlemi yılda 2 veya daha fazla yapılması gereken bir eylemdir. Fakat iş sahibi veya çocuk sahibi kişiler bunu yapmakta zorluk çekebiliyorlar.

 

O yüzden imdadınıza yetişiyoruz. Kapınızdan teslim aldığımız perdelerinizi profesyonel çalışan ekip arkadaşlarımıza teslim ediyoruz. Eğer perdelerinizi korniş üzerinden sökemiyorsanız o işi de yapmaktayız. Üstelik hiçbir ek ücret talep etmeden bunları yapıyoruz. Güngören perde yıkama ücretsiz servisler için sitemiz üzerinde bulunan telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Perde yıkamacılığı gerekli alet ve edevatlar olmadan yapıldığında felaketler ile sonuçlanabilecek bir olaydır. Perdelerinizde kalıcı hasara yol açmak istemiyor, perdelerinizi bir daha kullanılmaz halde bulmak istemiyorsanız bu işi mutlaka işinin ehli olan kişilere bırakmalısınız. Biz birperde.com olarak işimizi çok uzun yıllardan beri yapmaktayız. O yüzden perdelerinize zarar gelmeden emin ellerde yıkanacağından emin olabilirsiniz.

 

Üstelik temiz bir şekilde yıkadığımız perdeleri kurutup ütüleyerek sizlerin Güngören semtinizdeki evinizin kapısına kadar geri getiriyoruz. Gözünüz arkada kalmadan perde yıkatmak için mutlaka bizi tercih edin. Güngören perde yıkama için birperde.com site üzerindeki canlı destek hattına bağlanabilirsiniz.

Güngören Perde Yıkama

Değerli perdelerinizi ilk gün ki temizliğine kavuşturmak ister misiniz?