Sefaköy Perde Yıkama

Değerli perdelerinizi ilk gün ki temizliğine kavuşturmak ister misiniz?

Sefaköy semtinde oturan kişiler için perde yıkama hizmetini vermekteyiz. Perdelerinizi en iyi marka perde şampuanları ile yıkayıp mikropları en ince ayrıntısına kadar temizliyoruz. Hepimizin bildiği üzere evde perde yıkamak oldukça zor iştir. Hem de makineniz küçükse bu iş tam bir eziyete dönüşecektir.

 

Makinenize sığdırsanız bile çıkan perdeleri kurutmak için müsait alanınız yoksa kornişe geri takmak zorunda kalırsınız. Fakat bu son derece zararlı bir işlemdir. Perdeleriniz hem kırışık olarak kalacak hem de ıslak olduğu için parkeye damlayan sular yüzünden parkenizde kabarmalar meydana gelecektir. Perdenizde ve parkelerinizde kalıcı hasarlar bırakmak istemiyorsanız Sefaköy perde yıkama hizmetimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

 

Sefaköy semtinde oturan kişilere bizimle iletişime geçmeleri durumunda ücretsiz olarak servis gönderiyoruz. Servis hizmeti verdiğimiz için diğer perde yıkama firmaları gibi bunu perde yıkama ücretine dahil etmiyoruz. İşinde profesyonel ekibimiz ile perde yıkama işinizi en hızlı bir şekilde hallediyor olup, teslim sürelerini en kısa seviyede tutuyoruz. Perde yıkama konusund aceleniz varsa bizi tercih ederek doğru bir karar vermiş olacaksınız.

 

Birperde.com vizyonunda bulunan tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışma konusu amacından sapmadan devam etmektedir. Sefaköy perde yıkama hizmetimizi başlatmış olduğumuzu tüm Sefaköy semtine duyuruyor olup sizleri de müşterilerimiz arasında görmek istiyoruz. Birperde.com üzerinden canlı destek hattı veya numaralar aracılığı ile bizlere basit bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sefaköy Perde Yıkama

Değerli perdelerinizi ilk gün ki temizliğine kavuşturmak ister misiniz?