Silivri Perde Yıkama

Değerli perdelerinizi ilk gün ki temizliğine kavuşturmak ister misiniz?

Günümüzde perde yıkamacılığı hizmeti artık kapılara kadar gelmiş bulunuyor. Eskiden kuru temizlemecilere kendiniz götürdüğünüz perdeleri artık temizlemeciler kapınızdan alıyor. Bu durum da hem çalışan hem de çocuklarından dolayı vakit bulamayan aileler için çok yararlı olmuştur. Özellikle evden çıkma konusunda sıkıntı yaşayanlar, yıkatacağı adres uzakta olananlar için harika bir haber.

 

Silivri ilçesinde bulunan kişiler Silivri perde yıkama hizmetimizden ücretsiz bir şekilde yararlanabiliyorlar. Tamamen ücretsiz olan bu servis hizmetimiz ise bizi arayıp adres vermeniz ile işleme koyuluyor. Sizlerin söylediği müsait bir zamanınızda ziyaret ederek perdelerinizi teslim alıyoruz. Yerine ise güneşlik bırakarak perdelerinizin yıkanma sürecinde sizleri mahçup duruma düşürmüyoruz.

 

Hizmetimizi en iyi şekilde herkese eşit olarak verdiğimiz için müşterilerimiz arasında kesinlikle ayrım yapmamaktayız.
Kapınıza kadar gelip teslim aldığımız perdelerin konusunda, eğer kornişten perde çıkarmak için yeterince boyunuz uzun değilse yine dert etmeyin. İşinde profesyonel ekibimiz yanında taşığıdı temiz merdiven ile sizin evinize gelmektedir. Kornişlerden perdeleri sökerek itina ile taşıma araçlarına yüklemektedirler.

 

Böylece hem kornişten söküm aşamasında hem de yıkama aşamasında tam olarak profesyonel bir hizmet almış olacaksınız. Yıkama ekibinde bulunan arkadaşlarımız uzun süredir bu işi yaptığı için perdelerinizde herhangi bir kalıcı hasar meydana gelmeyecektir. Silivri perde yıkama hizmetimiz son hızıyla devam ediyor olup, bir telefon kadar uzağınızda sizleri bekliyor olacaktır.

Silivri Perde Yıkama

Değerli perdelerinizi ilk gün ki temizliğine kavuşturmak ister misiniz?