Perdeler Hangi Sıklıkta Yıkanır?

Her evin olmazsa olmazı perdelerin çeşitli renkleri ve modelleri bulunmaktadır. Perde alacak kişiler rengine eve uyumlu olması açısından çok dikkat etmektedirler. Bu tercihibi beyaz veya açık renk tonlarından kullananları ise zor günler beklemektedir.

Evde tek başınıza perde yıkamak epey yorucu bir iş olacaktır. Beyaz ve açık renkteki perdeler de çok çabuk kirlendiği için bu işlemi sık olarak tekrarlamak zorunda kalacaksınız. Fakat bu konuda içinize şüphe düşmesin. Perde yıkamacılığı işi bizden sorulmaktadır.

Sizden teslim aldığımız perdeleri hasar görmeden güvenli bir şekilde iş yerimize götürüyoruz. Burada işlem sırasına konup, en kısa süre içerisinde geri temiz bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Perdenizin başına herhangi bir yırtılma, kaybol gibi durumlar gelmeyecektir. Bu konuda bize güvenebilirsiniz.

Perdeler Kaç Günde Bir Yıkanmalı?

Perdeler hangi sıklıkta yıkanır sorusuna tam net bir cevap verilememektedir. Bu durum tamamen size bağlıdır. Eğer ev içinde sigara içmiyor ve çocuk sahibi değilseniz yılda 2 kere perdelerinizi yıkatmak yeterli olacaktır. Fakat çok kirlenen perdelere sahipseniz bu durumda biraz daha sık yıkatmanız gerekebilir.

Sigara dumanı açık renkteki perdelerin üstüne sinerek kalıcı lekelere dönüşmeden mutlaka perdelerinizi yıkatmalısnız. Bize teslim ettiğiniz perdeleri titizlik ile yıkıyor olup, herhangi bir leke kalmadan sizlere teslim ediyoruz. Hijyenik çalışma ortamı ve personeliminiz sayesinde karşılıklı güven içerisinde birlikte çalışabiliriz.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir