Perdeler Kaç Ayda Kaç Derecede Yıkanır?

Perde konusunda yeni evlenen gelinlerin bir çok merakı bulunmaktadır. Ev eşyalarından tutun perdelere kadar. Perde konusunda merak edilen konu ise perdeler kaç ayda yıkanır olmasıdır. Perdenin türüne bağlı olarak normal perdeler 7-8 ayda bir yıkanmalıdır.

Evinizde tütün kullanıyorsanız, dumanlar perdelerin üzerine siner ve kalıcı bir şekilde orda yer edinir. Bunun önüne geçmek için ise daha sık perde yıkamak zorundasınız. Eğer çalışıyor ve perde yıkamaya vaktiniz yoksa bu işi bize bırakın. Perde yıkamacılığı konusunda uzman ekibimiz sayesinde hijyenik çalışma koşullarında perdelerinizi yıkamaktayız.

Birperde.com üzerinden detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Ayrıca evinde çocuk olan kişiler tütünde olduğu gibi perdelerini sıkça yıkatmaları gerekmektedir.

Perdeler Kaç Derecede Yıkanır?

Kumaş cinsine göre değişiklik gösteren bu konuda genel geçer perdeler kaç derecede yıkanır sorusuna cevap olarak derece 30’dur. Daha yüksek derecede yıkama durumunda iplikler sökülebilir, perdenizin rengi değişebilir veya perdeniz çekebilir.

Bu konuda herhangi bir tecrübeye sahip değilseniz perde yıkama işini uzman ellere bırakabilirsiniz. Bizim firmamız bu sektör üzerinde uzun yıllardır hizmet vermektedir. Perdelerinizi kapınızdan teslim alarak hızlı bir şekilde yıkama işlemine koyarız.

Çekme, yırtılma, kir çıkmama gibi durumların söz konusu olmayacağı gibi son derece uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Her perde kumaşında bilgili olduğumuz gibi bu kumaşları yıkma teknolojisine sahip aletlerimiz bulunmaktadır. Böylece yeni aldığınız değerli perdelerinize zarar gelmez.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir